Antalya Arçelik Beko Beyaz Eşya Servisi

Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

 Arçelik Beko Beyaz Eşya Servisi Antalya

 

antalya kepez muratpaşa konyaaltı arçelik beko servisi

 

Yapılan işlemler tam 1 yıl garantilidir. 


Antalya Arçelik Beko servisi olarak uzun yıllardır tüketicilerine servis hizmeti vermeye devam etmektedir. 

Bulaşık makineniz yıkamıyor veya mutfak eşyalarınızı çiziyor ise Antalya arçelik beko servisi ile iletişime geçerek aşama personelden destek alabilirsiniz. 

Firmamız bünyesinde Arçelik, Beko markalarının; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, TV, tamir, bakım ve yedek parça hizmeti vermekteyiz. 

Arçelik beko klima servisi güvencesi ile orjinal yedek parça, ekonomik fiyat, periyodik bakım 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz.

Arçelik Beko servisi nerede olduğunu ve yol tarifi için bizi arayınız ve şikayetlerinizi bize bildirin. 

Arçelik bulaşık makinenizin montajını istenen standartta gerçekleştiriyoruz. Hızlı hizmet ve sorunsuz onarım işlemleriniz titizlikle yapılarak servisi tarafından Arçelik Beko beyaz eşya ürünlerinize 1 yıl boyunca garanti hizmeti verilmektedir. Antalya arçelik beko servisi olarak böyle bir arıza da mutlaka bizi arayarak aşama bilgi almadan cihazınıza müdahale etmeyiniz. Antalya arçelik beko kombi uzmanları, arçelik beko kombi bakımının can ve mal güvenliğinin yanı sıra enerji tasarrufu gibi çok fazla avantajı da beraberinde getirdiğini belirtiyorlar. Çaglayan Arçelik kombi tamiri ve kusursuz servis yükümlülükleri vermekteyiz. Biz Antalya Yetkili Servisi olarak sizlere Antalya ilindeki Arçelik beyaz eşya yetkili yöntem servislerin telefon numaralarını yukarıda sırasıyla belirttik. 

Evlerimizin olmazsa olmaz demirbaş eşyalarından olan Arçelik buzdolapları zamanla deforme olabilmektedir ve soğutmamaya başlayabilir. Beko bulaşık makinesi montaj, onarım ve bakım hizmetlerinizi deneyimli personeli ve üstün teknoloji alt yapısı ile en kısa sürede ve ekonomik olarak siz müşterilerimize çözüm sunmaktan gurur duyar. Türkiye genelinde sulardaki kireç miktarının çok profesyonel oranda olması Arçelik Beko çamaşır makinelerinde sık sık arızalanmasına neden olabilecek kireç kalıntılarının birikerek taşlaşması ile birçok parçasının da bozulmasına etken yaratabilmektedir. 

beyaz eşya yetkili servis onarım grubunda mükemmel Çalışanlara Sahip olduğumuz kadro ile operasyonunun bilincinde olan insanlardan kurulu bir ekip ve başarıya bu ekip ile ulaşmak hiç de zor değil. Yılın 365 günü çağrı merkezi telefonlarımızdan aradığınız her zaman diliminde bizlere rahatlıkla ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. Arçelik beko klima servisi olarak kış aylarında ısıtma yapılırken,cihazınız dış ünitedeki buzlanmayı sökmeği amaçlayarak dışarıdaki hava şartlarına baglı olarak belirli aralıklarda defros yapar, bu koşulda cihaz ısıtma yapmaz. Ürünleriniz evde kontrolden geçirilir ve yapılması gereken aşama ne ise gerçekleştirilir, evden alınması gerekiyorsa alınıp tamir uygulaması gerçekleştirilir ve tekrar eve teslim edilir. bozulan Arçelik Beko bulaşık makinelerinizi kısa sürede tamir ediyor, gerekli olan orijinal yedek parça teminini sağlıyoruz. Arçelik beko ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı arçelik beko servis ekibimize sorabilirsiniz. Arçelik beko çamaşır makinesi çamaşırları yırtma nedeni kazandaki bir hasardan iç kazan ve dış kazan içerisinde kalan bir cisimden birde kapı önünde bulunan körük lastiğinin zamanla özelliğini kaybedip arasının açılmasından kaynaklanır lastiğin arasına sıkışan elbiseler dönme vaziyetinde yırtılır. Arçelik buzdolabı kondanserinin içine biriken toz ve yabancı maddeler, dolabınızın verimli çalışmasını önlemektedir. Antalya arçelik beko tamir servisimiz kusursuz bir servistir ve fabrika ile hiçbir bağı yoktur, sadece garantisi biten veya garanti dışı kalmış cihazlara bakmaktadır. Personelimizin kaliteli işçiliği, işletmemizin ise müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde, servis ihtiyaçlarınıza en güzel biçimde çözüm sunmaktayız. 
 
Hizmet Verdiğimiz Semtler;

 

Konyaaltı, Lara

Kundu

Kepez

Muratpaşa

Hurma

Arapsuyu

Gürsu

Altınkum

Öğretmenevleri

Pınarbaşı

Toros

Uluç

Uncalı

Ahatlı

Dokuma

Meltem

Şarampol

Kızılarık

Varsak

Etiler

Doğu Garajı

Meydan

Yüzüncü Yıl

Varlık

Üçgen

Çallı

Burhanettin Onat

Narenciye

Şirinyalı

Bahçelievler

Altındağ

Güvenlik

Kızılsaray

Memurevleri

Güllük

Konuksever

Soğuksu

Dutlubahçe

Zeytinköy

Fener

Kırcami

Örnekköy

Güzeloba

Çağlayan

Barınaklar

Ermenek

Kemerağzı

Yeşilbahçe

Sinan

Karşıyaka

Çalkaya

Aksu

Varsak

Karatay

Teomanpaşa

Döşemealtı

Kızıltoprak

Pınarlı