Antalya Asansör Firmaları

Asansör Bakım Onarım Firmaları
Yetkili Kişi : Asansör Tamir Yerleri Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Antalya Asansör Firmaları

0552 240 8583

Antalya Asansör Bakım Onarım Firmaları

Antalya Asansör,bakım faaliyetlerinin yanı sıra izlenen tüm ekipmanlarınızın durumu ile ilgili birikimler sunarak gönül rahatlığınızı arttırır. Asansör ve yürüyen merdivenlere yönelik Bina Görevlisi Hizmetimiz, Antalya Asansör Koruyucu Bakım hizmetimizi tamamlayan takvim bazlı bir hafif kontrol hizmetidir. Asansör arızalarının büyük çoğunluğu montaj dikkatli yapılmadığı takdirde meydana gelmektedir. Firmamız Komple asansör sistem çözümlerinin yanında ekonomik ömrünü tamamlamış asansörlerin revizyob ve yenilemesi, asansör montajı, periyodik asansör bakımları, asansör arıza tesbit ve tamiri, asansör servis işleri vermektedir. 


Asansör revizyonunun getireceği avantajlarda, asansörün daha konforlu çalışmasını sağlanmış olur. 

Elektrifikasyon sistemlerimizin montajı hızlı olduğundan, bina sakinleri asansörü kısa bir süre arasında yeniden kullanmaya başlayabilmektedir. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve motivasyonla hizmet kalitemizi de artırmaktayız. Asansörün verimli bir yapıda çalışması için ihtiyacı olan yağlama işleri dikkatle yapılacaktır. 400 KG lık yük asansörlerinin yıllık bakımını yapmaktayız. Asansör bakımı insanların emin ve verimli hizmet almasını sağlar. Kontrol ekibimizin asansör uygunluğu kontrolünden sonra asansörünüz problemsiz ve hassas bir yapıda teslim edilir. Oysa iyi etüt edilmiş, tam ve kusursuz projelendirilmiş ve itina ile monte edilmiş bir asansörün (periyodik bakımları da zamanında yapıldığı takdirde) hatasız çalışmaması için hiçbir sebep yoktur. 

İş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerinden taviz vermeyiz. Periyodik kontrolün yaptırılmasına dair yükümlülük ilgili idare ve bina sorumlusuna aittir.