Antalya Beyaz Eşya Servisleri

Beyaz Eşya Tamir Bakım Servisleri
Yetkili Kişi : Beyaz Eşya Tamir Servisi Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Antalya Beyaz Eşya Servisleri

0242 345 2526

İhtiyaç duyulan servis hizmetleri, cihazınızın kalitesini bir üst seviyeye çıkaracak ve daha uzun ömürlü olmasına katkı sağlıyacaktır. Hayatımızın vazgeçilmezlerinden olan beyaz eşyalar, kullanım amaçları ne olursa olsun özel verim ve etkin performans için bazı gereksinimlere ihtiyaç duyuyor. Size düzgün saati o gün içersinde belirtin, metod servis elemanlarımız o saatte gelsin. Ürünlerimizin hepsi orijinal ve garantilidir. metod Servisi hizmeti sonrasında cihazların kullanım uygulamasında oluşabilecek sorunların en aza indirilmesi hedeflenmiştir. Hizmetimiz müşteri memnuniyeti üstüne kurulmuş olan bir hizmettir. Yaptığımız her müdahele için sizi bilgilendiriyoruz. Yüzüncüyıl kombi servisi olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz kombinizin bakım ve onarımı ile tamir ve petek sorunlarınıza çözmektir. Beyaz eşya servisimiz ve parçalarımız 1 Yıl garantilidir. 

Servis personelleri onarımını yaptığı cihaza kendi eşyasıymış gibi davranmalı, cihazların temizliği bakımı gibi işlemler için sizlere temin ettiği yedek parça ve aksesuarlar sahip olduğunuz markanın orijinalliği ile uyum arasında olmalı. 

Uygun fiyatlarımız bu yıl da geçerli olacaktır. Kontrol çalışması bahsettiğimiz dış etmenlerin getirdiği etkileri de azaltmaya yönelik olacaktır. Arızalanan buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinasında yaşadıgınız sorunları bıze bıldırınız. Bir çok dalda hizmet verdiğimiz beyaz eşyalarınıza boyutunda uzman, deneyimli müşteri temsilcileri aynı gün içerisinde bayi liderinde servis imkanı 7/24 devam etmektedir. her modelden kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, derin dondurucu, kurutma makinesi, nofrost ve tüm ısıtıcı ürünlerde yanınızda olacağız. 

uzun yıllardır sektörde olan, faaliyet alanında uzman usul servis ekibi ile Yüzüncüyıl, Yüzüncüyıl Yüzüncüyıl başta olmak üzere tüm Antalya'ya hizmet veren bir usul servistir. Antalya dört bir tarafında oluşturduğu usul beyaz eşya servisi noktaları ile kullanıcıların sorunlarını çözmek için elinden gelen ne varsa benzersiz yapıda yapmaktadır.