Antalya Vestel Beyaz Eşya Servisi

Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Vestel Beyaz Eşya Servisi Antalya

 

Antalya Vestel Beyaz Eşya Servisi- Servisleri

 

 Antalya Vestel Beyaz Eşya servisimiz zamanın en gelişmiş teknolojilerini kullanarak müşterilerimize verdiği önemi her zaman birileri seviyede tutmayı hedef bilmektedir.Cihaz arızalarınızda sorunun ciddi olması koşulunda onarımlar yerinde yapılmamakta ve bu gibi durumlarda ekibin cihazı merkezlere getirmesi söz konusudur. Vestel klima  ve beyaz eşyaların bakımlarını yapmaktayız. Arızalı parçaların değişimini uzman kadromuz ile vererek 1 yıl garanti vermekteyiz.

Antalya Vestel servisi yaşamınızı kolaylaştıran her bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, klima, buzdolabı, kombi gibi her çeşit beyaz ve dayanıklı eşyalarda Vestel ilk sıralarda gelmektedir.En son geliştirilmiş teknolojilerle donatılmış Vestel buzdolabı cihazları hassas çalışma performansını vermektedir. Kaliteye mana veren Vestel marka ürünlerinize fazlasıyla mana veren ekibimiz neticesinde bundan böyle sizler de daha hızlı ve daha kaliteli servis hizmeti alabileceksiniz.

Antalya Vestel  küçük ev aletleri servisi işinde firmamız; küçük ev aletleri tamiri, yedek parça değişimi ve küçük ev aletleri bakımı hizmeti vermektedir. Vestel çamaşır makineleri son dönemlerde birçok yeni modelle elektronik aksamı çok daha geniş kapsamlı olarak yer almaktadır. Uzman ekibi ile Vestel kombilerinde sorun yaşayan veya bakım yaptırmak isteyen müşterilerinin yanındadır.

Her personelimiz kendi bünyemizce yetiştirilerek sizlere hizmet vermekte, Vestel kombi hususunda hizmet ayrıcalığından ve uygun fiyat garantisiyle hizmet sunm aya devam edelim. Vestel gibi birçok markanın kombi, klima, tv ve diğer beyaz eşyaların  montajını, bakımını ve onarımını yapan , bu konuda son derece titiz bir biçimde çalışarak bu hizmeti sunmaktayız.

Beyaz eşya arızası sorunu en tam ve kusursuz ve hızlı durumda çözümü için alternatifleri ile beraber tamir önerilerini sunuyoruz. Eğitimli ve kapsamında mükemmel olan Vestel servisleri kadromuz ile siz değerli tüketicilerimize zaman kaybı yaşatmadan en iyi ve kaliteli hizmet sunan ekibimiz memnuniyetinizi yükseltmekte ve güveninizi kazanmaktadır.Antalya Vestel servisi olarak amacımız koşulsuz müşteri mutluluğu olduğundan, kaliteli hizmet vererek sizlerden aldığımız güçle daima en iyiye tam ve kusursuz yol almaktayız. Vestel servisi numaralarımızdan iletişim kurarak servis yazdırabilir arayabilirsiniz.

Beko marka bulaşık makinelerinize garantili ve kaliteli usul servis hizmeti sağlamaktayız. Vestel bulaşık makinesi bulaşıklarınızda çizikler oluşuyorsa tuz kullanmayı bırakın bu çizik sorununu büyük ölçüde çözücektir. Gezici mobil servis araçlarımız ile birlikte Antalya in tüm bölge ve semtlerinde sizlere kaliteden ödün vermeden kusursuz bir yapıda hizmet sunmaktayız. 

 

 

Hizmet Verdiğimiz Semtler;

 

Konyaaltı, Lara

Kundu

Kepez

Muratpaşa

Hurma

Arapsuyu

Gürsu

Altınkum

Öğretmenevleri

Pınarbaşı

Toros

Uluç

Uncalı

Ahatlı

Dokuma

Meltem

Şarampol

Kızılarık

Varsak

Etiler

Doğu Garajı

Meydan

Yüzüncü Yıl

Varlık

Üçgen

Çallı

Burhanettin Onat

Narenciye

Şirinyalı

Bahçelievler

Altındağ

Güvenlik

Kızılsaray

Memurevleri

Güllük

Konuksever

Soğuksu

Dutlubahçe

Zeytinköy

Fener

Kırcami

Örnekköy

Güzeloba

Çağlayan

Barınaklar

Ermenek

Kemerağzı

Yeşilbahçe

Sinan

Karşıyaka

Çalkaya

Aksu

Varsak

Karatay

Teomanpaşa

Döşemealtı

Kızıltoprak

Pınarlı